Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Mówiąc o akcesoriach często myślimy o przedmiotach, które są opcjonalne do danego sprzętu. Istnieją jednak takie rzeczy, które dobrze mieć zawsze pod ręką. Jedną z nich jest termometr. Korzystamy z niego zawsze kiedy poczujemy się gorzej. Warto wówczas wiedzieć czy temperatura naszego ciała jest w normie. Równie przydatne mogą okazać się pulsometr czy ciśnieniomierz w przypadku osób z niskim lub wysokim ciśnieniem.

Osoby starsze lub takie wymagające dodatkowej opieki potrzebować mogą np. pampersów lub pieluchomajtek, które dostępne są w ofercie ALEMED. Ponadto znaleźć można inne praktyczne rzeczy jak pojemniki i kasetki na leki. Dzięki nim prosto pogrupować leki, które należy przyjąć danego dnia o określonych porach. Nie wymaga to notorycznego zaglądania do notatek lub zaleceń lekarza. Takie ułatwienie często sprawdza się w praktyce.

Dla osób po urazach kończyn przydatne lub nawet wymagane i polecane przez lekarza okazać się mogą stabilizatory i ortezy. Dzięki nim zabezpieczony zostanie staw, który wymaga wzmocnienia i odpowiedniego zabezpieczenia. Od jego wyboru zależy bezpieczeństwo oraz wygoda użytkowania. Pozwalają na powrót do codziennych aktywności, co podnosi samodzielność użytkownika.

Ponadto w ofercie znajdą Państwo inhalatory  - szczególnie przydatne w okresach jesienno-zimowych do oczyszczania górnych dróg oddechowych, ale także do podawania leków. Warto pamiętać o tak podstawowych rzeczach jak materiały opatrunkowe. Przydatne zarówno przy niewielkich skaleczeniach, a także obowiązkowe u osób, które mają ograniczone możliwości ruchowe lub trudno gojące się i nawracające rany.
Do góry