Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Balkonik rehabilitacyjny jest sprzętem, który ma za zadanie m.in. poprawę mobilności czy utrzymanie odpowiedniej pozycji podczas poruszania. Na rynku jest wiele modeli, które różnią się konstrukcją, wykonaniem, ale także funkcjonalnością. Do poruszania w domu wystarczy prosty balkonik do chodzenia, który umożliwi swobodne przejście do toalety lub innego pomieszczenia. Z kolei chodziki rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych lub podpórki trójkołowe mogą być dodatkowo wyposażone w siedzisko, koszyk na drobne zakupy oraz skrętne koło/koła, które ułatwiają przemieszczanie. Pomocne w przemieszczaniu się będą także wózki inwalidzkie.

Podpórki trójkołowe i czterokołowe są sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym dedykowanym dla osób starszych i niepełnosprawnych. Wykorzystują je ludzie ze schorzeniami narządu ruchu, problemami pionizacji lub mające trudność z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Używa się ich także w przypadku rehabilitacji lub nauki chodzenia po przebytych chorobach lub urazach.

Dla osób, które doznały kontuzji kończyn dolnych lub są mobilne, ale potrzebują wsparcia do utrzymania równowagi lub do przenoszenia ciężaru ciała w dolegliwościach urazowo-ortopedycznych przeznaczone są kule łokciowe. Korzystać z nich mogą zarówno dorośli jak i dzieci, którym potrzebna jest dodatkowa pomoc np. podczas nauki chodzenia. Laski i kule ortopedyczne wykonane są z lekkich stopów, a ponadto posiadają możliwość regulacji wysokości. Dzięki temu sprzęt  w łatwy sposób może być dopasowany do potrzeb każdego użytkownika.
Do góry